«Вбивали всіх!.. старого і малого, і мало хто життя порятував»...29 вересня - День пам’яті жертв Бабиного Яру

Дата: 29.09.2021 09:57

Трагедія  Бабиного Яру, яка сталася в урочищі на південно-західній околиці Києва,  – це одна  із найтрагічніших сторінок у Всесвітній історії. Трагедія, яка стала найжахливішим символом Голокосту. Трагедія, яка сколихнула світ і громадськість жорстокістю масових розстрілів єврейського  мирного населення у Києві, вчинених  нацистами.

У цей день скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі, співчуваємо болю та втраті. Ця рана ніколи не загоїться, буде кровоточити і пам’ять про ті страшні події завжди житиме у наших серцях.

Жодна нація не повинна переходити через такий страшний конвеєр смерті, а  колективна пам’ять про  скорботні події є свідченням того, що подібні трагедії не мають жодних кордонів і часових обмежень, що та болюча рада є живою, як і пам’ять про тих людей, які стали жертвами  страшного злочину проти людства та полягли у братській могилі Бабиного Яру.

Будемо пам’ятати...

З повагом міський голова Ігор Мерена та весь колектив Підгаєцької міської ради