План заходів у Підгаєцькій міській територіальній громаді з нагоди Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня козацтва, Дня УПА та Дня захисника України!

13 жовтня 2021 року

11:00 год – поминальний захід на могилі козаків- дорошенківців у селі Загайці;

12:00 год – відкриття пам’ятника «Борцям за Волю України»,  Майдан Незалежності;

14:00 год- концертна програма , присвячена  Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню козацтва, Дню УПА та Дню захисника України

14 жовтня 2021 року

12:00 год – пластовий церемоніал, відкриття меморіальної дошки пластового сеньйора Володимира Федорчука.

Виставка робіт Володимира Федорчука, викладача  Художньої школи народних ремесел Підгаєцької міської ради.

15 жовтня 2021 року

13:00 год – перегляд фільму на патріотичну тематику «Трохи нижче неба», автор ідеї,  продюсер та військовий - наш земляк Михайло Ухман. Місце перегляду- Народний Дім.