Увага! Опитування молоді ПІДГАЄЦЬКОЇ міської територіальної громади

Визначаємо потреби молоді Підгаєцької міської територіальної громади!

Шановна молодь Підгаєцької громади!

Звертаємось до Вас з проханням  дати відповіді на питання анкети щодо потреб молоді. Вивчення потреб молоді проводиться з метою формування молодіжної політики в Підгаєцькій  міській територіальній громаді на 2021-2027 роки. Опитування триватиме до 10 жовтня 2021 року включно. Тому встигніть пройти опитування, оскільки для нас дуже важлива думка кожного!

Результати анкетування будуть оприлюднені на офіційному сайті Підгаєцької міської ради та на їх основі визначатимуться подальші плани розвитку молодіжної політики в громаді.

Опитування щодо потреб молоді 14-35 років

Шановні учасники та учасниці опитування! Просимо дати відповідь на питання форми максимально чесно та виважено, адже анкетування проводиться з метою вивчення Вашого бачення та визначення реальних потреб молоді. На основі результатів опитування розроблятиметься концепція молодіжної політики в Підгаєцькій ТГ.
     Звертаємо Вашу увагу, що опитування анонімне і всі результати будуть опрацьовані та представлені в узагальненому вигляді

Щоб заповнити анкету перейдіть за посиланням: Анкета – опитування молоді ПІДГАЄЦЬКОЇ міської територіальної громади

Дякуємо за Ваш час і співпрацю!

Ваші відповіді є вкрай важливими для зміцнення та розвитку громади.