"Вчителі сіють зернини знань, які проростають та дарують суспільству освічених, розумних, креативних та молодих людей", - міський голова Ігор Мерена

Дата: 01.10.2021 09:06

Дорогі вчителі !

Від щирого серця вітаю Вас із професійний святом!

День вчителя припадає на прекрасну пору золотої осені, коли природа дарує нам щедрі дари. Вчителі, у свою чергу, сіють зернини знань, які проростають та дарують суспільству освічених, розумних, креативних та молодих людей. Вони стають тією  прогресивною  і рушійною силою, що розбудовує нашу державу.

Ви обрали благородну, але водночас і дуже нелегку  та відповідальну професію, яка потребує великої самовіддачі та терпеливості.

Тож дякую Вам за те, що вкладаєте серце і душу у підростаюче покоління та навчаєте життєвої мудрості.

Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і вдячні учні.

Бажаю вам здоров’я, щастя,  достатку, всіх життєвих благ та Божого благословення!

З повагою міський голова Ігор Мерена