Привітання міського голови Ігоря Мерени з нагоди професійного свята -Дня юриста!

Дата: 08.10.2021 09:15

Шановні юристи!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста!

Ваша професія є благородною і дуже  відповідальною, адже стояти на захисті прав і свобод громадян, сприяти утвердженню  справедливості та верховенства права, зміцнювати демократичні засади судочинства і  дотримуватись законності та правопорядку – це велика честь для кожного юриста.

Хорошим юристом може стати лише людина, котра  є добросовісною та справедливою і обрала цю професію за покликом серця.

Тож з нагоди професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, життєвий гараздів, добробуту  та професійних перемог!

Нехай ваша праця буде винагороджена повагою і довірою громадян, а в душі завжди палає вогник Феміди!