Дата: 08.10.2021 12:32

Представники Підгаєцької міської ради відвідали кооператив "Файна Фрост" у Городищі та ознайомилися із процесом вирощування та заморожування ягід - малини, смородини, горобини, обліпихи, бузини та ін. Також поспілкувалися щодо перспектив у вирощуванні та реалізації ягідних культур, зокрема, щодо потенційних ризиків зниження ціни на ягідну продукцію у наступному році.

Дякуємо за організацію зустрічі Василю Мартюку, голові благодійного фонду компанії Контінентал Фармерз Груп, а також представникам кооперативу - Тарасу Андрійчуку та Ігорю Новосядлому.