Засідання постійних комісій Підгаєцької міської ради

Дата: 11.10.2021 12:32

Графік засідань постійних комісій Підгаєцької міської ради:

- засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування  відбудеться  12 жовтня 2021 року о 10.00 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8;

засідання постійної комісії з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва -18 жовтня  2021 року о 10.00 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8.

-засідання постійної комісії з питань  освіти, культури, молоді, спорту, туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства - 18 жовтня 2021 року о 14.00 год приміщенні міської ради за адресою м. Підгайці, вул.Шевченка, 39.

засідання постійної комісії з питань  комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту - 18 жовтня  2021 року о 15.00 год в приміщенні міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Шевченка, 39.

засідання постійної комісії з питань   місцевого самоврядування, запобігання та протидії корупції, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту - 19 жовтня  2021 року о  9.30 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул. Бережанська,8.