Празник Покрови Пресвятої Богородиці жителі села Рудник зустрінуть із вуличним освітленням!

Дата: 13.10.2021 17:30

Благоустрій сіл - це важлива складова успішності кожної громади і  Підгаєцької, зокрема. Звісно, хотілося б одразу і гарні дороги, і щоб освітлювались всі вулиці одразу, але так не буває.  Проблеми, які накопичувались роками, неможливо вирішити одним розмахом пера.

Проте ,  малими, але впевненими кроками, встановлюється вуличне освітлення у селах Підгаєцької громади. Після сіл Голгоча, Новоcілка, Литвинів, як ми зазначали раніше, засвітились ліхтарі у селі Рудники по вулиці Центральній. Підсвічена одна із двох підстанцій, але найближчим часом засвітиться і друга.

Дякуємо Михайлу Шиндирівському,  старості Литвинівського старостинського округу , за контроль та сприяння проведенню вуличного освітлення та працівникам  Підгаєцького РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго» за виконані роботи.

Міський голова Ігор Мерена наголошує, що пріоритетним завданням вважає наведення благоустрою у селах Підгаєцької міської територіальної громади.