22 жовтня завершила роботу 14 сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

На другому пленарному засіданні 14 сесії 22 жовтня 2021 року депутати прийняли більше ста рішень. Усі рішення стосувалися розгляду звернень громадян із земельних питань. По трьох заявах громадян рішення не прийняті в зв’язку із недостатньою кількістю голосів «за», необхідної для прийняття рішення. Загалом депутатами на 14 сесії прийнято 199 рішень.

В Різному депутати піднімали питання діяльності комунального підприємства « Дорожнє», виходу громадян із членства в особистому селянському господарстві, порядку видалення зелених насаджень та інші питання.

Пленарне засідання відбулося  з дотриманням протиепідемічних карантинних норм та обмежень. Депутати завершили роботу 14 сесії Підгаєцької міської ради спільним виконанням Державного гімну України.