22 жовтня завершила роботу 14 сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Дата: 24.10.2021 10:04

На другому пленарному засіданні 14 сесії 22 жовтня 2021 року депутати прийняли більше ста рішень. Усі рішення стосувалися розгляду звернень громадян із земельних питань. По трьох заявах громадян рішення не прийняті в зв’язку із недостатньою кількістю голосів «за», необхідної для прийняття рішення. Загалом депутатами на 14 сесії прийнято 199 рішень.

В Різному депутати піднімали питання діяльності комунального підприємства « Дорожнє», виходу громадян із членства в особистому селянському господарстві, порядку видалення зелених насаджень та інші питання.

Пленарне засідання відбулося  з дотриманням протиепідемічних карантинних норм та обмежень. Депутати завершили роботу 14 сесії Підгаєцької міської ради спільним виконанням Державного гімну України.