Підгаєцька міська територіальна громада отримає субвенцію з державного бюджету на соціально-економічний розвиток

Дата: 29.10.2021 19:31

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2021 року №1337, відповідно до розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами) ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА  територіальна громада отримає субвенцію з державного бюджету на:

• капітальний ремонт частини приміщення музичної школи Підгаєцької міської ради за адресою: м. Підгайці, вул. Стуса, 3 Тернопільської області  - 500 тис.грн;
  • придбання дитячих ігрових майданчиків для Голгочанського закладу дошкільної освіти “Сонечко” Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області – 49.96 тис.грн
  • придбання дитячих ігрових майданчиків для Мужилівської ЗОШ І—ІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільського району Тернопільської області – 49,96 тис.грн;
  • придбання дитячих ігрових майданчиків для села Мирне Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області – 49,96 тис.грн;
  • придбання дитячих ігрових майданчиків для села Новосілка Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області – 49,96 тис.грн.

Загалом громада отримає близько 700 тис.грн субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток. Дякуємо за підтримку депутату Верховної Ради України  Івану Чайківському та заступнику голови Тернопільської обласної ради Володимиру Болєщуку. Сподіваємось на плідну співпрацю у напрямку розвитку Підгаєцької міської територіальної громади. Нехай добрі справи у Ваші родини повертаються сторицею.