Невиконання батьківських обов’язків під контролем органу опіки та піклування

01 листопада 2021 року  працівниками служби у справах дітей та комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» міської ради проведено профілактичний рейд в селі  Угринів. До проведення рейду залучено старосту та фельдшера.  Під час проведення рейду відвідано сім’ю громадянки Б. Під час обстеження виявлено трьох малолітніх дітей. У зв’язку із відсутністю матері  малолітніх дітей  тимчасово було вилучено із сім’ї. З’ясовано, що мати Б перебувала в іншій області на роботі, а дітей залишила на близького родича громадянина К.  Після того, як мати Б прибула до місця постійного проживання, малолітні діти були повернуті в сім'ю. Із громадянкою Б проведено профілактичну та роз’яснювальну роботу щодо належного виконання нею батьківських обов’язків.  Сім’ї надано  гуманітарну допомогу (одяг, взуття, дитяче харчування).  У зв’язку  із скрутним матеріальним становищем громадянки Б вирішується питання про тимчасове влаштування малолітніх дітей в заклад інституційного догляду за заявою матері.

Звертаємо увагу жителів громади: у разі виявлення факту неналежного виконання  батьками своїх батьківських обов’язків, органом опіки та піклування міської ради будуть прийматися рішення в межах чинного законодавства.

Добробут дітей – це головна прерогатива діяльності голови Підгаєцької  міської ради.