Добірка новин з учасниками пілотного проекту "Рука допомоги"

Дата: 04.11.2021 12:38

Добірка новин з учасниками пілотного проекту "Рука допомоги", який реалізовувася Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку.

Допомога від держави перетворила хобі на власну справу

Завдяки участі у проекті «Рука допомоги» родина Сербіних тепер міцно «стоїть на ногах»

«Рука допомоги» - це можливість заявити про себе на весь світ: як швачка стала блогеркою

З 1 січня 2022 року бажаючим вийти зі стану бідності малозабезпеченим і довготривалим безробітним буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів. Вагома перевага цього механізму в тому, що допомогу можна повертати за рахунок сплачених у процесі підприємницької діяльності податків і соціальних внесків. Тобто, сума до повернення зменшуватиметься з кожним податковим платежем. Крім того, якщо такий підприємець працевлаштує ще двох осіб за направленням центру зайнятості, повертати допомогу державі буде не потрібно. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-spriyannya-ekonomichnij-samostijnosti-malozabezpechenih-simej-397-210421 .