Привітання міського голови Ігоря Мерени з нагоди професійного свята Працівників соціального сфери!

Дата: 05.11.2021 12:29

Шановні працівники соціальної сфери Підгаєцької міської громади!

Напередодні Вашого професійного свята прийміть щирі вітання.

Для працівників соціальної сфери допомога – це не пусте слово, а – справа всього життя.

Саме Ваш труд  - безцінний і найважливіший. Важко переоцінити роль служб соціального захисту, адже вони найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян.

Нехай ваша компетентність, наполегливість та душевне тепло і надалі служитимуть людям, а професійне свято нагадуватиме  про вашу причетність до благородної справи соціального  захисту людини і нашу повагу до Вас.

Бажаю, щоб кожен день на роботі приносив щиру людську подяку та радість від такої важливої справи. Бажаю міцного здоров’я, успіху, достатку та мирного неба!

Нехай Господь завжди оберігає Вас та Ваші родини і воздасть сторицею за доброту!

З повагою міський голова Ігор Мерена