Відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 17:25

Традиційно в листопаді в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди свята у міському Будинку культури відбулися урочистості.

Працівників соціальної сфери району привітала заступник міського  голови  Ірина МИРНА  .  У своєму виступі Ірина Григорівна зазначила, що прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є характерною професійною рисою людей, які працюють у соціальній сфері. Вона подякувала працівникам управління соціального захисту населення , територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службі у справах дітей  за роботу. Побажала присутнім міцного здоров’я, успіхів та здобутків у їх нелегкій справі.

Кращих соціальних працівників було нагороджено грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери. На завершення приємні хвилини відпочинку подарували аматорські колективи громади.