З нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у Підгаєцькій міській територіальній громаді відбулися урочистості

  • 1897

      Українці із давніх-  давен славляться своєю багатою історією, звичаями та традиціями.  Неповторна самобутня  українська культура, яка передається з покоління в покоління, робить нас унікальною нацією.

     Нація, котра  має чим гордитися, нація, мова народу якої  визнана однією із наймелодійніших у світі, нація, танець «Гопак»  якої вражає своєю майстерністю, нація, котра  вміє і знає як відстоювати свою солов’їну мову,  віру та культуру.

      З нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у Підгаєцькій міській територіальній громаді  відбулися урочистості. Важко оцінити діяльність людей, які все своє життя присвятили популяризації української культури, адже їхній внесок у розвиток української  культури на рівні держави та  громади  є безцінним.

      Працівники культури та аматори народного мистецтва завжди тримають руку на пульсі культурних подій у Підгаєцькій громаді. Вони несуть у маси українську культуру, яка є нашим генетичним кодом і візитною карткою на міжнародній арені.

     У Народному  Домі працівниками галузі культури була підготовлена цікава та змістовна культурна програма за участю народних та аматорських колективів.

      Грамотами Підгаєцької  міської ради було  нагороджено кращих працівників галузі культури.
Допоки у культурі  працюють такі талановиті, творчі, кваліфіковані та  патріотично налаштовані люди
, до тих пір українська культура та культурне життя  громади у надійних руках.