9 листопада 2021 року відбулась презентація книги Колодницького Степана Гіляровича «Підгаєцька школа в історії та спогадах»

Дата: 10.11.2021 08:29

Школа для кожної людини - це важливий розділ у життєвій книзі, який сповнений незабутніми враженнями та подіями.

Знання і досвід здобуті під час навчання - це той міцний фундамент, який необхідний для подальшого будівництва успішного майбутнього. І дуже приємно бачити як кожного року вчителі та однокласники, випускники різних років, збираються разом і згадають чудові миті шкільного життя.

На презентації книги Степана Колодницького «Підгаєцька школа в історії та спогадах » у дружньому колі зібрались випускники школи різних поколінь, вчителі, попередні директори. Усі поділились приємними  спогадами та пригадали цікаві історії, які відображені у книзі.

Час промайне, а спогади відтепер назавжди залишаться не тільки у наших серцях, а й у книзі «Підгаєцька школа в історії та спогадах»…