Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Дата: 11.11.2021 17:07

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, про оприлюдення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Підгаєцької міської ради «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Підгаєцької міської територіальної громади»

Основною метою розробки проєкту є встановлення фіксованих ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються відділом з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища Підгаєцької міської ради, протягом одного місяця з моменту оприлюднення проєкту даного рішення, до 10 грудня 2021 року, в письмовій формі за поштовою адресою: 48000, м. Підгайці, вул. Шевченка, 39 ( Відділ з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища Підгаєцької міської ради), а також на електронну пошту: zemmr-pidg@ukr.net.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Підгаєцької міської ради за електронною адресою: https://pidgayci-miskrada.gov.ua/regulyatorna-politika-16-59-26-25-05-2021/