До уваги фермерів та представників сільськогосподарських підприємств!

Задайте питання Першому заступнику Міністра агрополітики, відповідальному за державну підтримку агросектору!

18 листопада 2021 року о 10:00 відбудеться Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приурочений Дню працівників сільського господарства.

Організаторами Форуму є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад.

Запрошуємо зацікавлених осіб до участі у онлайн форумі! Звязок з студією у м. Києві буде забезпечено у приміщенні Підгаєцької міської ради за адресою вул. Шевченка, 39, м. Підгайці, з 09:30 18.11.2021 (другий поверх, кабінет заступника міського голови Лучки Н.Д.).

Формат заходу передбачає дотримання карантинних обмежень угромаді.