До уваги жителів Підгаєцької громади! 19 листопада 2021 року відбудеться концерт до Дня Гідності та Свободи!

Дата: 16.11.2021 16:42

У п’ятницю, 19 листопада 2021 року o 14:00 год. Народному Домі відбудеться концерт до Дня Гідності та Свободи!

21 листопада 2013 року почався відлік нової держави.

Революція Гідності показала нестримне прагнення українців  доєднатися до великої Європейської родини  та жити згідно моральних та демократичних цінностей.

Наш обов’язок - завжди пам’ятати подвиги учасників революції Гідності  та віддати належну шану Героям Небесної Сотні, мужнім захисникам та захисницям сьогодення та всім відважним воїнам, котрі загинули в російсько- українській війні, захищаючи національні інтереси та територіальну цілісність держави і нашу з вами Гідність та Свободу!