Оголошення про проведення конкурсного відбору розробників документації із землеустрою

Дата: 17.11.2021 16:21

Підгаєцька міська рада проводить конкурсний відбір розробників документації із землеустрою з метою виготовлення землевпорядної документації на земельні ділянки, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах  у формі електронного аукціону.

До участі в конкурсі можуть бути допущені розробники документації із землеустрою, які відповідають вимогам частини 2 статті 26 Закону України «Про землеустрій».

Розробники документації із землеустрою, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають  конкурсну документацію, яка складається із:

конкурсної пропозиції щодо умов оплати, відповідно до калькуляції витрат - виконання робіт із землеустрою, а також строку виконання робіт (у календарних днях), підписаної претендентом і скріпленої печаткою (у разі її наявності) та запечатаної в окремому конверті;

підтвердних документів, до яких належать, належать:

а) заява на участь у конкурсі.

б) згода на обробку персональних даних.

в) копії кваліфікаційних документів (сертифікатів).

Документи від розробників документації із землеустрою приймаються за адресою м.Підгайці, вул. Шевченка, 39 (відділ з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища міської ради) до 24 листопада 2021 року.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності буде проводитися 25 листопада 2021 року.