У Народному Домі відбувся концерт з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2021 17:27

19 листопада у Народному Домі відбувся концерт до Дня Гідності та Свободи, організований вчителями та учнями Музичної школи Підгаєцької міської ради.

Революці Гідності назавжди залишила глибокий і незабутній слід в історії, докорінно змінила  світогляд українців та утвердила західний вектор нашої держави на євроінтеграцію.

Ведуча культурного заходу Надія Головецька нагадала всім присутнім про події 8- літньої давності, про те, як український народ, вийшовши на Майдан у листопаді 2013 року, зробив свій цивілізаційний вибір та продемонстрував світовій спільноті нестримне прагнення до Справедливості, до Волі, до Незалежності, до Гідності, до Свободи!

Під час концерту звучали проникливі до глибини душі пісні та вірші у виконанні вчителів та учнів Музичної школи.Талановиті танцюристи вражали своєю майстерністю і патріотичністю.

Нашим громадянський обов’язком залишається пам’ятати про подвиги учасників революції Гідності і Героїв Небесної Сотні та ніколи не забувати про ту надвисоку ціну, яку українці заплатили у боротьбі за «ідеали Майдану».

Міський голова Ігор Мерена щиро дякує директору, вчителям та учням Музичної школи за творчий та патріотичний підхід в організації культурного заходу до Дня Гідності та Свободи.

Пам’ятаймо, що Гідність починається із особистої свободи, поваги та любові до себе, до ближнього, до старших, до суспільства, до держави. І якщо кожен із нас виховуватиме Гідність і Свободу, в першу чергу, у собі, то дотримання «ідеалів  Майдану» стане не мрією, а нормою нашого повсякденного життя.