Вітання старості Литвинівського старостинського округу Михайлу Шиндиріському з нагоди 55- літнього ювілею!

Дата: 20.11.2021 17:45

Від щирого серця вітаємо старосту Литвинівського старостинського округу Михайла Шиндирівського з  55 - річним ювілеєм!

55 років – це чудова дата, коли за плечима є чималий життєвий досвід, коли поряд лише надійні і провірені друзі, коли знаєш ціну щастю і дорожиш кожною хвилиною у колі коханих та рідних людей!

Тож від усього серця бажаємо Вам, пане Михайло, міцного здоров’я,  благополуччя, достатку, доброго настрою , безмірного щастя та безхмарного і мирного неба!

Нехай мужність та витримка допомагають Вам досягати високих результатів на робочій ниві! Нехай всі мрії втілюються в життя, а побоювання ніколи не підтверджуються!

Добра Вам, миру та Божого благословення! Многая літа!

З повагою міський голова Ігор Мерена та весь колектив Підгаєцької міської ради!