Щиро вітаємо депутата Підгаєцької міської ради Крамарчук Любу Ярославівну із 65- річним ювілеєм!

Дата: 22.11.2021 09:05

Щиро вітаємо депутата Підгаєцької міської ради, чудового лікаря від Бога,  прекрасну жінку із добрим та чуйним  серцем  Крамарчук Любу Ярославівну із 65- річним ювілеєм!

65 років- дата,яка вселяє повагу і шану! Накопичена Вами мудрість – ось той безцінний скарб, який Ви придбали і ділитись зі всіма, хто Вас оточує!

Усе своє життя ви присвятили благородній справі- турботі про здоров’я, допомагаєте діткам долати хвороби та вселяєте їхнім батькам віру і надію у кращий завтрішній день.

Безцінний досвід, відданість своїй професії та високі моральні принципи викликають захоплення у ваших пацієнтів та жителів громади!

Бажаємо Вам, Любо Ярославівно, не припиняти мріяти про прекрасне та продовжувати радіти кожній хвилині життя!

Бажаємо  міцного здоров’я,  довгих років життя, родинного затишку, добра миру та Божого благословення!

Нехай у душі завжди палає вогник любові, за вікном нехай завжди ясно світить сонечко, а після дощу нехай завжди виходить веселка ! З Ювілеєм!  Многая літа!

Міський голова Ігор Мерена та весь колектив Підгаєцької міської ради