ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах Бережанської територіальної громади,   Саранчуківської територіальної громади, Підгаєцької територіальної громади, Купчинецької територіальної громади, Козлівської територіальної громади, Козівської територіальної громади, Підволочиської територіальної громади Тернопільського район Тернопільської області

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель лісогосподарського та сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Бережанської територіальної громади, Саранчуківської територіальної громади, Підгаєцької територіальної громади, Купчинецької територіальної громади, Козлівської територіальної громади, Козівської територіальної громади, Підволочиської територіальної громади Тернопільського район Тернопільської області у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних територіальних громад.

29 листопада 2021 року

09:00 –  Бережанська територіальна громада