Увага! Проєкт «Реконструкція міського парку «Над ставом»!

Дата: 29.11.2021 12:06

Шановні мешканці громади!

Презентуємо Вашій увазі візуалізацію створення рекреаційної зони на базі парку міста Підгайці біля ставу.

Локація1: Закриті альтанки із бруса з мангалом, панорамними вікнами у бік ставу та парку з окремою кухнею. Пропонується облаштувати кожну з них у стилі, що відображатиме історичні віхи міста Підгайці та околиць : Єврейська альтанка, Польська, Австрійська, Українська, Лемківська, Повстанська, Колійова.

Локація 2: Зона барбекю з бюветом для відпочинку;

Локація 3: Дитячий майданчик для маленьких діток;

Локація 4: Дитячий майданчик для старших дітей;

Локація 5: Велика альтанка з бруса діаметром 16-18 метрів для проведення розважальних заходів, літніх дискотек;

Локація 6: Зона спорту, тенісний, волейбольний майданчик;

Локація 7: Мініскейт парк

Впродовж того часу, протягом  якого Підгаєцька  міська рада шукатиме шляхи фінансування з метою реалізації проєкту, чекаємо на Ваші відгуки, обґрунтовані пропозиції та конструктивні зауваження і пропонуємо взяти участь опитуванні:

Кожна із надісланих Вами відповідей та Ваша думка буде врахована при розробці фінальної версії проєкту.

Додатково повідомляємо, що у разі відсутності можливості профінансувати проєкт за рахунок грантових коштів, Підгаєцькою міською радою буде запропоновано механізм самостійного облаштування Локацій 1 та 5 суб’єктами підприємницької діяльності через механізм передачі їм прав оренди на конкурентних засадах на земельні ділянки з відповідною проєктною документацією з метою отримання ними комерційної вигоди .