Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у місті Підгайці та селах Сільце, Яблунівка, Старе Місто на 1 грудня 2021 року!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у середу, 1 грудня 2021 року з 09:00 год до 17:00 год, у зв'язку із проведенням  планових робіт буде тимчасово припинено електропостачання у таких населених пунктах Підгаєцької міської територіальної громади:

-  місто Підгайці ( вулиці: Бережанська, Шевченка, Гетьмана Мазепи, Федьковича, Мартина Мізерного Рена, Вузька, Мічуріна, Галицька, Олекси Яворського, Молодіжна, Спортивна, Марусі Богуславки, Василя Стуса, Андрія Шептицького, Міцкевича, Злуки, Івана Франка, Богдана Хмельницького, Лисинка, Горішня Юрдика, Сонячна,Замкова, В'ячеслава Чорновола, Січових Стрільців, Кравецька, Євгена Коновальця, Нова);

- село Яблунівка (вул. Галицька);

- село Сільце (вул. Застав'я);