30 листопада 2021 року міський голова Ігор Мерена провів робочу нараду із в.о. начальника управління освіти Підгаєцької міської ради Василем Патрою

Дата: 30.11.2021 16:37

Сьогодні, 30 листопада 2021 року, міський голова Ігор Мерена провів робочу нараду із в.о. начальника управління освіти Підгаєцької міської ради Василем Патрою .

Також на зустрічі були присутні заступник міського голови Надія Лучка та головний бухгалтер управління освіти Олександра Дзядикевич.

Головним питанням порядку денного – відсутність питтєвої води, а відповідно і харчування у ЗОШ I-II ступенів в селі Гнильче, а також  важливі поточні питання по інших освітніх закладах нашої громади.

У ході наради було вирішено дати доручення відповідній службі на інспекцію земельної ділянки у селі Гнильче щодо наявності питтєвої води з подальшим проведенням інвентаризації земельної ділянки та виготовленням проєктно- кошторисної документації під скважину.