30 листопада 2021 року міський голова Ігор Мерена провів робочу нараду із в.о. начальника управління освіти Підгаєцької міської ради Василем Патрою

Сьогодні, 30 листопада 2021 року, міський голова Ігор Мерена провів робочу нараду із в.о. начальника управління освіти Підгаєцької міської ради Василем Патрою .

Також на зустрічі були присутні заступник міського голови Надія Лучка та головний бухгалтер управління освіти Олександра Дзядикевич.

Головним питанням порядку денного – відсутність питтєвої води, а відповідно і харчування у ЗОШ I-II ступенів в селі Гнильче, а також  важливі поточні питання по інших освітніх закладах нашої громади.

У ході наради було вирішено дати доручення відповідній службі на інспекцію земельної ділянки у селі Гнильче щодо наявності питтєвої води з подальшим проведенням інвентаризації земельної ділянки та виготовленням проєктно- кошторисної документації під скважину.