Висловлюємо щирі співчуття депутату Підгаєцької міської ради Надії Бялко з приводу важкої та непоправної втрати - смерті матері

Дата: 06.12.2021 09:45

Міський голова Ігор Мерена, депутатський корпус та весь колектив Підгаєцької міської ради висловлюють щирі співчуття  депутату Підгаєцької міської ради Надії Бялко з приводу  важкої та непоправної втрати - смерті матері.

У світі немає ближчої та найріднішої людини , а ніж мама, котра вкладає всю  душу  у виховання дитини. І коли Господь забирає найрідніших, то на серці залишається пустота, яку нічим не можливо заповнити.

Надіє Дмитрівно,  поділяємо Вашу скорботу у цей важкий час і висловлюємо щирі співчуття. Нехай добрий, світлий спомин про Вашу маму назавжди залишиться у серцях рідних й усіх, хто її знав, любив і шанував. Нехай Всевишній дасть сили Вам і Вашим близьким перенести біль втрати найріднішої  людини.

Вічна пам’ять…