Керівництво громади разом із військовослужбовцями відвідали родини загиблих воїнів

Дата: 07.12.2021 09:14

6 грудня 2021 року в Україні своє професійне свято – День Збройних сил України відзначають військовослужбовці.

З нагоди державного свята за розпорядженням міського голови Ігоря Мерени заступники Надія Лучка та Ірина Мирна підготували подарунки родинам загиблих воїнів та разом із начальником  7 відділу Тернопільського РТЦК та СП підполковником  С. Янчецьким і з старшим офіцером м-р В.Чорним відвідали родини загиблих та вшанували пам'ять військовослужбовців, які віддали життя за волю та краще майбутнє нашої держави.

Дякуємо Героям за мужність, відважність та жертовність. Дякуємо всім військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу за віддану службу. Дякуємо батькам та матерям наших Героїв за виховання справжніх синів і дочок України.

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра та мирного наба!