У Підгаєцькій громаді відбувся святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2021 15:53

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність  за економічне, соціальне та культурне життя громади.

7 грудня 2021 року у Народному Домі відбувся святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування, підготовлений творчими колективами громади.

До присутніх у залі звернувся міський голова Ігор Мерена, котрий привітав всіх із державним святом та сказав про те, що успіх місцевої влади залежить не тільки від компетенції та наполегливості  працівників органів місцевого самоврядування, а й від активності громадян, вміння працювати спільно, знаходити компроміси у вирішенні будь-яких конфліктних питань та готовності сприймати конструктивну критику.  Міський голова наголосив, що погресивна та успішна громада – це та спільна мета, до якої ми пліч-о-пліч маємо крокувати, долаючи всі перешкоди на шляху.

Чудові пісні на патріотичну та жартівливу тематику, а також запальні танці викликали незабутні емоції у глядачів.

Ми щиро дякуємо всім працівникам культури за чудовий захід і бажаємо всім міцного здоров’я,  щастя, добробуту,  миру та спільної плідної праці на користь Підгаєцької громади.