Дата: 08.12.2021 16:59

Міський голова Ігор Мерена провів робочу зустріч із заступником голови Тернопільської районної державної адміністрації Миколою Михальчишиним.

На зустрічі також були присутні заступник міського голови Надія Лучка, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Підгаєцької міської ради Петро Романів, начальник відділу містобудування та архітектури Тернопільської  РДА  Арсен  Габрик та працівник Тернопільської  РДА Галина Гладка.

Головне питання порядку денного – надання відділом «Центр надання адміністративних послуг» Підгаєцької міської ради  нових адміністративних послуг у сфері містобудування та архітектури. У найближчому майбутньому планується підписання Меморандуму.

Розширення переліку адміністративних послуг - це крок на зустріч жителям громади, для яких отримання послуг стане ще більш швидшим  та комфортнішим.