Висловлюємо щирі співчуття колезі Лемик Оксані Богданівні  з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка Петра

Дата: 14.12.2021 12:08

Керівництво громади та колектив виконавчого комітету Підгаєцької міської ради висловлює щирі співчуття колезі Лемик Оксані Богданівні  з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка Петра.

Як грудневі хмари раптом вкривають  небо, так сумні звістки приходять тоді, коли, здавалося б, нічого не віщувало лиха…До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.

Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять…!

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи…

Світла пам’ять!