14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 16:23

Чорнобильська аварія – це найбільша в історії людства техногенна  катастрофа,  яка змінила екологічну та демографічну карту світу.

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної.

Чорнобильська біда не оминула сотні тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих
. Саме завдяки героїзму, мужності та відвазі ліквідаторів вдалося подолати жахливі наслідки  катастрофи. Мужні чоловіки та жінки  зустрілися віч- на - віч із страшним ворогом- радіацією, яка викликала паніку і хаос.

Низько схиляємо голову та віддаємо свою шану та дяку  всім Героям, які ціною власного життя  спасли нас від  ще більшого лиха.

Нехай Господь дарує всім ліквідаторам та їхнім родинам  міцного здоров’я та сімейного затишку.

З повагою міський голова Ігор Мерена та колектив Підгаєцької міської ради