"Нехай Святий Миколай принесе у кожну українську родину здоров’я, радість, добробут, а нашій Україні злагоду, мир та спокій", - міський голова Ігор Мерена

Дата: 19.12.2021 09:04

Шановні діти та дорослі!

Від щирого серця вітаю Вас з одним із найсвітліших та найрадісніших свят -  Днем Святого Миколая!

Святий Миколай Чудотворець є покровителем та захисником дітей та бідних, всіх тих, хто найбільше потребує турботи та любові.

У цей день і діти,  і дорослі поринають у чарівну зимову казку, у якій здійснюються всі мрії та бажання, у  казку, де всі вірять у маленьке диво, у казку, де кожне серце сповнене вірою у радісне та світле майбутнє.

Тож нехай ця Новорічно- Різдвяна казка ніколи не закінчується, нехай теплота Ваших сердець завжди зігріває ближнього, а доброта та милосердя зробить цей світ кращим.

Нехай Святий Миколай принесе у кожну українську родину здоров’я, радість, добробут, а нашій Україні злагоду, мир та спокій.

Нехай Боже благословення не омине жодної оселі, а життя дарує лише приємні несподіванки!

З повагою міський голова Ігор Мерена