Під головуванням міського голови Ігоря Мерени відбулося розширене засідання постійної комісії Підгаєцької міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Дата: 17.12.2021 23:29

17 грудня 2021 року під головуванням міського голови Ігоря Мерени відбулося розширене засідання постійної комісії Підгаєцької міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
     В засіданні взяли участь  міський голова, заступники міського голови, депутати Підгаєцької міської ради з інших комісій, секретар ради та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, керівники та бухгалтери виконавчих органів ради, комунальних установ та підприємств ради.
     Основним питанням порядку денного засідання було обговорення  проєкту міського бюджету на 2022 рік.