Вітання міського голови Ігоря Мерени з нагоди Різдва Христового західного обряду

Шановна Підгаєцька громадо!

Від щирого серця вітаю всіх християн - католиків західного обряду із величним  та радісним світлим святом Різдва Христового, яке з нетерпінням чекає кожна людина, незалежно від релігійної традиції чи поглядів.

Народження Ісуса Христа вселяє віру у кожне християнське серце на спасіння. Тож нехай новонароджений Ісус обдаровує Вас своїми ласками і зсилає свою благодать.
Нехай Різдво принесе у кожну оселю  багато  радості, засіє зерном щастя кожну родину та зігріє вогником любові кожне серце.
Міцного Вам здоров’я, миру, добробуту, сповнення мрій та задумів, добрих помислів, радості, благословення від новонародженого Божого Дитяти!
Христос Народився! Славімо Його!

З повагою міський голова Ігор Мерена