Новорічне привітання міського голови Ігоря Мерени

Дата: 31.12.2021 09:20

Дорога Підгаєцька громадо!

Ми вже ступили на поріг Нового  2022 року і через декілька годин  відчиняться перед нами двері нових ідей та можливостей, нових випробувань  та викликів, нових перемог та сюрпризів.

Ми  попрощаємось із 2021 роком і перегорнемо черговий розділ нашого життя та першу сторінку життя Підгаєцької громади.

Рік, що минає, видався нелегким для нашої новоствореної громади, проте цікавим, був сповнений незабутніми подіями,  цікавими зустрічами та палкими дискусіями.

Щиро дякую рідним, друзям та колегам за довіру та підтримку.

Тож від щирого серця вітаю всіх з Новим Роком!  Нехай у Новорічну ніч на Вас чекає справжнє диво, що подарує велику радість. Нехай у кожній оселі панують домашній затишок, мир та спокій.

Нехай кожна хвилина Нового Року буде сповнена незабутніми враженнями та приємними емоціями.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя , добробуту та радості.  Нехай Господь оберігає кожного із нас, наших захисників та захисниць на Сході і тримає над Україною мирне небо

З Новим 2022 Роком!

З повагою міський голова Ігор Мерена