Привітання міського голови Ігоря Мерени із світлим та радісним святом Різдва Христового!

Дата: 07.01.2022 08:00

Шановна Підгаєцька громадо!

Від щирого серця вітаю всіх християн із величним та радісним святом  Різдва Христового.

Разом із сходженням  Віфлеємської зорі на землю прийшла блага вість про народження Сина Божого - Ісуса Христа, який став Спасителем людських душ та сердець.

Тож нехай у цей величний день відкриються ворота Небес і у вашу домівку прийде щастя, добробут, мир та злагода.

Нехай радісна звістка про народження Ісуса сповнить  ваше серце любов’ю і милосердям, а душу - теплом та радістю.

Тож у цей світлий та радісний день Різдва Христового бажаю кожному із Вас міцного здоров’я, безмежного щастя, душевної гармонії та прихильної долі.

Нехай Божа благодать зійде на нашу Україну, її невтомних захисників та захисниць, а наші серця зігріє теплота та любов новонародженого Ісуса!

З Різдвом Христовим дорога Підгаєцька громадо!

Христос Народився ! Славімо Його!

З повагою міський голова Ігор Мерена