ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!ДО ВІДОМА РЕЗЕРВІСТІВ І ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ!ЗАПРОШУЄМО НА ДІЙСНУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЧАСТИН ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ!

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
ДО ВІДОМА РЕЗЕРВІСТІВ І ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ!
ЗАПРОШУЄМО НА ДІЙСНУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЧАСТИН ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ!

Підрозділ територіальної оборони базуватиметься: управління бригади
       м.ТЕРНОПІЛЬ
батальйони
      м.КРЕМЕНЕЦЬ
      м.ЧОРТКІВ
      На службу в підрозділи ТрО запрошуються офіцери, сержанти та солдати запасу.

Грошове забезпечення Військовослужбовці  рядового, сержантського і старшинського складу від 10 200 грн.
      Військовослужбовці офіцерського складувід 13 000 грн.
      Для кандидатів, які вступають на службу до частин територіальної  оборони,  діють ті ж пільги, що і для кандидатів, які вступають на військову службу за контрактом до інших частин ЗСУ (збереження місця роботи із виплатою середнього заробітку,скасування виплати відсотків за існуючим кредитом тощо).
     Для підписання контракту на проходження дійсної військової служби та для отримання необхідної  інформації  звертайтеся до Сьомого відділу Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  за адресою:
      м.ПІДГАЙЦІ,
      вул. Шевченка 2,