Звернення міського голови Ігоря Мерени з нагоди Дня пам’яті героїв Крут

Дорогі земляки!

Сьогодні ми вшановуємо юних Героїв Крут, які 104 роки тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію.

Крути – одна із трагічних і водночас легендарних сторінок в історії визвольних змагань 1917-1921 років.

29 січня 1918 року зовсім юні українці,  стримавши наступ ворога на Київ, проявили  жертовність і героїзм заради незалежності України.

Молоді хлопці,  зустрівшись віч - на - віч із ворогом,  свідомо пішли на смерть заради свободи та незалежності Української держави. Студенти – Герої  стали символом незламності духу українського народу у боротьбі за свою землю, свою національну гідність, свою ідентичність.

І сьогодні ми знову зіткнулися із тим самим ворогом, знову українці виборюють право на самостійність, знову молоді хлопці та дівчата кладуть на вівтар жертовності своє життя.

Наш священний обов’язок -  віддати шану всім Героям, які стояли і продовжують стояти на варті української державності. Нехай історичні досягнення та приклади національності мужності і єдності надихають нас на нові перемоги заради гідного майбутнього України.

Герої не вмирають…

Слава Укроїні! Героям Слава!

З повагою міський голова Ігор Мерена