Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради відвідали сім’ю у селі Новосілка, яка перебуває у складних життєвих обставинах

До КУ «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради звернулася  сім’я Величко із проханням допомогти продуктами харчування  та речами першої необхідності на період перебування сім’ї на карантині.  Дана сім’я опинилася у складних життєвих обставинах, а також перебуває на обліку та супроводі КУ «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради.

Сьогодні, 28 січня 2022 року, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Підгаєцької міської ради , під час якої було  розглянуто заяву сім’ї Величко. За підсумками комісії прийнято рішення терміново відвідати сім'ю Величко у селі Новосілка.

Працівники КУ «Центр надання соціальних послух» одразу  здійснили візит до сім’ї Величко у селі Новосілка  і передали необхідні  продукти харчування та речі першої необхідності.