Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради відвідали сім’ю у селі Новосілка, яка перебуває у складних життєвих обставинах

Дата: 28.01.2022 13:08

До КУ «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради звернулася  сім’я Величко із проханням допомогти продуктами харчування  та речами першої необхідності на період перебування сім’ї на карантині.  Дана сім’я опинилася у складних життєвих обставинах, а також перебуває на обліку та супроводі КУ «Центр надання соціальних послуг» Підгаєцької міської ради.

Сьогодні, 28 січня 2022 року, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Підгаєцької міської ради , під час якої було  розглянуто заяву сім’ї Величко. За підсумками комісії прийнято рішення терміново відвідати сім'ю Величко у селі Новосілка.

Працівники КУ «Центр надання соціальних послух» одразу  здійснили візит до сім’ї Величко у селі Новосілка  і передали необхідні  продукти харчування та речі першої необхідності.