Підгаєцькою міською радою підготовлено та подано на Грантовий конкурс Українського культурного фонду проєкт «Цифровізація та промоція культурної спадщини Підгаєцької громади»

Дата: 28.01.2022 14:25

Відділом економічного розвитку, інвестицій, розвитку підприємництва, сільського господарства та фермерства Підгаєцької міської ради підготовлено та подано на Грантовий конкурс Українського культурного фонду проєкт «Цифровізація та промоція культурної  спадщини Підгаєцької громади» вартістю близько 1, 5 млн. грн.

Проєкт передбачає створення потужного інформаційного  веб-ресурсу "Підгайці та Підгаєччина" із розділами "Культурна спадщина", "Історія", "Архітектура", "Події", "Люди", "Фотоматеріали", "Історичні документи", "Віртуальні екскурсії", "Туристичні маршрути" та наповнення їх відповідним змістом.

Задля промоції Підгаєцької громади планується розробка дизайну та друк туристичного путівника громади, створення рекламно- інформаційних банерів, стендів та вказівників, що розміщуватимуться на в’їзних у громаду шляхах та об’єктах культурної спадщини і сприятимуть зростанню туристичного потенціалу громади, формуванню бренду «Підгаєччина туристична»

До участі у проєкті будуть долучені місцеві краєзнавці та історики, одним із котрих є шанований всіма нами  Степан Колодницький, котрому щиро вдячні за надання  цінних історичних друкованих та фото матеріалів.