До уваги споживачів!

Дата: 01.02.2022 15:44

На виконання вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України № 191 від 19.08.2020, у зв’язку із тим, що КП «Підгайці-Водоканал» має намір змінити тарифи на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та поводження з відходами повідомляємо про проведення відкритого обговорення:

• Інвестиційної програми КП «Підгайці-Водоканал» на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2022-2024 роки;
  • Інвестиційної програми КП «Підгайці-Водоканал» на послуги з поводження з відходами на 2022-2024 роки.

Проекти Інвестиційних програм оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій, які приймаються за адресою: 48000, Майдан Незалежності,7, м.Підгайці, Тернопільського р-н, Тернопільська обл. в письмовому вигляді та особисто, або на e-mail: pidvoda13@gmail.com протягом 14 календарних дні.

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА