РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАНЬ МЕШКАНЦІВ, ПІДПРИЄМЦІВ ТА МОЛОДІ НАШОЇ ГРОМАДИ

Протягом вересня-листопада 2021 року відділом економічного розвитку, інвестицій, розвитку підприємництва, сільського господарства та фермерства Підгаєцької міської ради проводилось опитування серед мешканців, підприємців та молоді Підгаєцької громади, метою якого було вивчення думки жителів задля формування пріоритетів розвитку громади та розробки Стратегії її розвитку.

Шляхом такого опитування визначались умови проживання та ведення бізнесу у громаді, актуальні проблеми у громаді,  потреби молоді та перспективи розвитку громади.

Опитування проводилось через опрацювання паперових анкет та шляхом електронного анкетування на сайті міської ради. Результати опитувань враховуються у розробці Стратегії розвитку нашої громади – документу, який окреслить напрямки розвитку міської ради на 2022-2027 роки.

Результати опитувань представлені у вигляді діаграм.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до опитування, Ваша думка надзвичайно важлива і цінна!

ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ
(368 респондентів)
Яким із нижче запропонованих тверджень Ви б охарактеризували нашу громаду?

Як би Ви оцінили рівень нинішнього стану окремих показників громади?

Що, на Вашу думку, заважає розвиткові громади?

В якій послідовності (перше, друге, третє і т.д.) Ви б розмістили нижче представлені завдання,
які необхідно здійснити для розвитку нашої громади?

Яким є, на Вашу думку, основний ресурс громади для подальшого розвитку?

ОПИТУВАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ
( 78 респондентів)