Висловлюємо щирі співчуття депутату Підгаєцької міської ради Івану Керницькому з приводу смерті матері дружини

Висловлюємо щирі співчуття  Івану Керницькому, депутату Підгаєцької міської ради, з приводу смерті матері дружини.

Втрата  близької та рідної людини – це  завжди важкий удар для сім’ї , а рана від нестримного болю ще довго гоїтиметься.
У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.Нехай світла пам’ять про матір Вашої дружини завжди залишиться у серцях рідних та  близьких, а Господь допоможе пережити біль  непоправної втрати.
Вічна пам’ять…

З повагою міський голова Ігор Мерена, колектив  та депутатський корпус Підгаєцької міської ради