Засідання постійних комісій Підгаєцької міської ради

Дата: 07.02.2022 16:00

Графік засідань постійних комісій Підгаєцької міської ради:

засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування  відбудеться  08 лютого 2022 року о 14.00 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8.

засідання постійної комісії з питань  комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту – 09 лютого 2022 року о 15.00 год в приміщенні міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Шевченка, 39.

засідання постійної комісії з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва -10 лютого  2022 року о 12.00 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8.

засідання постійної комісії з питань   місцевого самоврядування, запобігання та протидії корупції, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту – 10 лютого  2022 року о  15.00 год в приміщенні  міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Шевченка, 39.

-засідання постійної комісії з питань  освіти, культури, молоді, спорту, туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства – 14 лютого 2022 року о 09.20 год в приміщенні Народного Дому м.Підгаєць.