9 лютого 2022 року відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово- комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту Підгаєцької міської ради

Дата: 09.02.2022 15:28

Сьогодні,  9 лютого 2022 року, відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово - комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту Підгаєцької міської ради.

На комісії були  присутні голова, секретар та члени комісії. Також у комісії взяли участь секретар міської ради та працівники відділу з питань транспорту, благоустрою, інфраструктури, цивільного захисту та охорони праці.

У ході засідання комісії було обговорено ряд важливих питань, які виносимуться на розгляд депутатів Підгаєцької міської ради на черговій вісімнадцятій сесії, яка , нагадаємо,  відбудеться 14 лютого 2022 року о 10:00 год.  у приміщенні  Народного Дому міста Підгайці.