Будуємо дружні відносини із найближчими сусідами - Золотниківською сільською територіальною громадою

Дата: 10.02.2022 08:42

9 лютого 2022 року міський голова Ігор Мерена здійснив робочий візит до Золотниківської  сільської територіальної громади.

В ході дружньої зустрічі голови громад Ігор Мерена та Данило Бугай обговорили основні аспекти поточної  роботи у громаді, окреслили перспективи розвитку і напрямки роботи для досягнення ключової мети - покращення якості життя мешканців громад.

Данило Орестович має значний досвід роботи в органах місцевого самоврядування та вже сьомий рік очолює Золотниківську громаду, тому його досвід є особливо цінним. Зустріч продовжили за участі о. Володимира, ідейного натхненника ФГ "Зарваниця-Агро" Марійського духовного центру "Зарваниця".

Отець Володимир поділився успішним досвідом соціального підприємництва, проєктної роботи, зокрема у сфері сприяння створенню нових робочих місць. Відвідали цех з виготовлення напівфабрикатів, виробничі потужності з виготовлення пелет із соломи, оглянули котельню місцевої лікарні, яка працює на пелетах.

Міський голова Ігор Мерена висловив вдячність голові Золотниківської громади Данилу Бугаєві за теплий прийом та плідну співпрацю.