10 лютого 2022 року відбулося розширене засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування Підгаєцької міської ради

Дата: 10.02.2022 14:46

Сьогодні, 10 лютого 2022 року,  відбулося розширене засідання постійної комісії  з питань земельних відносин та природокористування Підгаєцької міської ради.

У засіданні постійної комісії  взяли участь: голова, секретар та члени комісії. Також на засіданні постійної комісії  з питань земельних відносин та природокористування був присутній міський голова, старости старостинських округів та запрошені гості, важливі земельні питання котрих винесено на розгляд наступної чергової вісімнадцятої сесії Підгаєцької міської ради.

Члени постійної комісії розглянули  371 питання порядку денного та внесли відповідні рекомендації.