10 лютого 2022 року відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Підгаєцької міської ради

Дата: 10.02.2022 15:35

У ході підготовки до пленарного засідання вісімнадцятої чергової сесії Підгаєцької міської ради, яка відбудеться  14 лютого 2022 року, відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На засіданні постійної комісії були присутні голова, секретар та члени комісії.Також у роботі комісії взяв учать міський голова та запрошені гості.

У ході комісії були розглянуті проєкти рішень і члени комісії  висловили свої рекомендації. Проте, не всі питання порядку денного були розглянуті,  тому постійна  комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва продовжить свою роботу у п'ятницю, 11 лютого 2022 року,  о 13:00 год.